פודקאסטים - לפצח את הקוד

הפודקאסט לפתח את הקוד הוא מיזם משותף של פאי ורדיו 106.2 של הבינתחומי

Archives for July 2020 « Recent Articles

Photo of יוסי קורן yossi korenOffline

הצלחה עסקית קשורה לזיהוי מגמות עתידיות. כל ארגון ומנהל מנסים לזהות את הטרנדים עתידיים. יוסי קורן וטלי קוזי מארחים את עדי יופה, טרנדולוגית, בפודקאסט הכי טרנדי. עדי עוזרת לנו להבין מה זה טרנד, למה אנליסטים של הסי אי איי פספסו את מה שאנשים רגילים זיהו ואיך כל זה קשור לשועלים וקיפודים. האזנה נעימה ומועילה.


Photo of יוסי קורן yossi korenOffline

ד"ר דנה פרג, ראשת התכנית לתואר שני בהתנהגות ופיתוח ארגונים, במרכז הבינתחומי בהרצליה, עוזרת לנו להבין את המונח משמעות, מדוע הוא חשוב דווקא בימים אלה של קורונה, איך התארגנה כמנהלת התוכנית לשינויים במהירים ומה נדרש ממנהלים ויועצים בעולם המשתנה לנגד עינינו חדשות לבקרים. האזנה נעימה ומעוררת השראה


Photo of יוסי קורן yossi korenOffline

מיכל זיגלמן יועצת לניהול ומנהיגות במורכבות, פיזיקאית. מייסדת ומנכ"ל Dualityהמתמחה באסטרטגיה, קבלת החלטות וחדשנות בתנאי שינוי ואי ודאות.
מוסמכת במתודולוגיית Disruptive Strategy- Harvard Business School. מיכל מיישמת, בעבודתה, עקרונות מתחומי הפיזיקה, תיאוריית המורכבות (Complexity) ותורת הרשתות, כדי לקדם אפקטיביות של מנהלים וארגונים בסביבה דינאמית ומשבשת. טלי קוזי ואני אירחנו בפודקאסט את מיכל כדי לנסות ולהבין ממנה איך עקרונות פיזיקליים מסייעים לשינוי, באילו גישות היא נעזרת כדי להוביל תהליכי שינוי בארגונים ואיך כל זה יכול לסייע למנהלים וארגונים לגבש מענים אפקטיביים בעולם מורכב המשתנה חדשות לבקרים.
האזנה נעימה.


Photo of יוסי קורן yossi korenOffline

טלי קוזי ואני אירחנו לפודקאסט את ניל"י גולדפיין משנה למנכ"ל בקבוצת נירם גיתן NGG. ניל"י שיתפה אותנו בתובנות שלה כיצד ייראו העולמות הארגוניים, וניהוליים, תוך כדי ואחרי משבר הקורונה, איך נרתמה קבוצת נירם גיתן לתמוך בלקוחותיה במהלך הסגר שהמדינה נכנסה אליו. ניל"י היא לא רק יועצת ארגונית מנוסה, מקצועית ואיכותית, היא שותפה ומנהלת בחברת ייעוץ. הקשיים של הלקוחות הם גם הקשיים שלה. בפתיחות מעוררת השתאות ניל"י סיפרה לנו על האתגרים הניהוליים איתם נאלצה היא עצמה, כמנהלת, להתמודד, ואיך פעלה כשמצד אחד יש צמצום דראסטי בעסקים ומצד שני יש צוות שצריך לדאוג לו. האזנה נעימה.


Search this area

Viewed 20,225 times