פודקאסטים - לפצח את הקוד

הפודקאסט לפתח את הקוד הוא מיזם משותף של פאי ורדיו 106.2 של הבינתחומי

Archives for June 2020 « Recent Articles

Photo of יוסי קורן yossi korenOffline

זה מוטו מוביל בעבודתה של ד"ר יעל בודואן, בעבודתה עם מנהלים וארגונים. טלי קוזי ואני אירחנו את יעל יועצת ארגונית עם למעלה מ – 30 שנות ניסיון בעולם הייעוץ לחברות ומנהלים. יעל היא הבעלים של חברת VOX O- מרצה באוניברסיטת חיפה, מנהלת התוכנית להכשרת יועצים ארגוניים במכללת אורנים ותוכנית להכשרה בייעוץ אישי למנהלים במרכז הבינתחומי. עם יעל שוחחנו על הצורך של מנהלים להשתנות כדי לשנות, על השינוי האישי שעשתה וממה למדה ממנו על שינויים ארגוניים, אילו תכונות ארגונים מנהלים ויועצים צריכים לפתח כדי להאיץ תהליכי שינוי. הוקלט לפני הקורונה. רלבנטי מאוד לכל מי שמנהל תהליכי שינוי בימים טרופים אלה. האזנה נעימה.


Photo of יוסי קורן yossi korenOffline

הפודקאסט הוקלט באמצע פברואר. הקורונה הייתה מן חצי שמועה שלא ברור עד כמה זה רציני.

בשוק של עובדים שיש בו התחרות על כל טאלנט שיכול לעשות ההבדל, טלי קוזי ואני, הזמנו רז מצנע מומחה למיתוג מעסיק, שעובד עם מיטב החברות בישראל, לשוחח על מיתוג מעסיק, חשיבותו לארגון, איזו שפה ארגונים בכלל ומשאבי אנוש בפרט צריכים לאמץ כדי לדבר "מיתוגית".

חלף זמן בין הקלטת הפודקאסט ושידורו. יוני, 2020, קורונה עושה קולות של קאם בק, לפני העלאה לרשת צלצלתי לרז לשאול אותו האם גם בימים אלה, בהם השוק התחלף לשוק על מעסיקים, מיתוג מעסיק עדיין רלבנטי. רז מנע את שמות החברות בהן עבד בשבועות האחרונים כדי להבהיר לי שהנושא רלבנטי והתחרות על טאלנטים קיימת.

אז מה זה מיתוג מעסיק, למה זה חשוב, איך עושים את זה נכון ואיך מתאימים את המערכת כך שתהייה מכוונת מיתוג מעסיק, כדי לקבל תשובות לשאולות אלה תצטרכו להקשיב לרז.

האזנה נעימה.


Photo of יוסי קורן yossi korenOffline

התנהלות ארגונים בעת הקורונה מיקדה את תשומת הלב בתפקיד משאבי אנוש. ארגונים נדרשו לעשות התאמות ושינויים במהירות. צמצומים, עבודה מהבית, שמירה על מחויבות עובדים למקום העבודה ונושאים רבים נוספים. טלי קוזי ואני מארחים את שרון עמית, מי שהייתה סמנכ"ל משאבי אנוש של סלקום. בתפקידה הובילה שינויים בחברה כשרפורמת הסלולר נכנסה לתוקף. עם שרון אנחנו משוחחים על תפקיד משאבי אנוש בעת שינוי, על יצירת אמון הן מצב ההנהלה והן מצד העובדים, איך צולחים ימים לא פשוטים, על שקיפות בעת שינוי ועוד. פודקאסט שהוקלט לפני הקורונה, אבל רלבנטי מאוד לכל מי שחייבים לבצע שינויים והתאמות בעקבות הקורונה. האזנה נעימה.


Search this area

About this channel

  • 16,627 views
  • 44 articles
  • 706 followers
     

Recent Contributors


Viewed 16,627 times