|

לוח אירועים

רוצים להצטרף לפעילות של מפגשים ולמידה?

בדקו את הפעילויות הקרובות והרשמו לפעילויות

Upcoming Events

Jan
26

הולכים לשנות ביחד את שדה הפיתוח הארגוני בישראל - מרחב פתוח

Sunday 3PM → 11:55PMIST
הולכים לשנות
הולכים... לשנות... ביחד
הולכים לשנות ביחד את שדה הפיתוח הארגוני בישראל
Jan
27

הולכים לשנות ביחד את שדה הפיתוח הארגוני בישראל - מרחב פתוח

Monday 3PM → 11:55PMIST
הולכים לשנות
הולכים... לשנות... ביחד
הולכים לשנות ביחד את שדה הפיתוח הארגוני בישראל
Jan
30

הולכים לשנות ביחד את שדה הפיתוח הארגוני בישראל - מרחב פתוח

Thursday 4PM → 11:55PMIST
הולכים לשנות
הולכים... לשנות... ביחד
הולכים לשנות ביחד את שדה הפיתוח הארגוני בישראל
Jan
31

הולכים לשנות ביחד את שדה הפיתוח הארגוני בישראל - מרחב פתוח

Friday, January 31 9AM → 1PMIST
הולכים לשנות
הולכים... לשנות... ביחד
הולכים לשנות ביחד את שדה הפיתוח הארגוני בישראל
Feb
2

מפגש עמיתים - אבן יהודה

Sunday, February 2 7PM → 9:30PMIST
Feb
3

המובן שאינו מובן מאליו: על חווית ה- Caring בארגונים

Monday, February 3 8:30AM → 1:30PMIST
המובן שאינו מובן מאליו: על חווית ה- Caring בארגונים
Feb
6

מפגש עמיתים - רמת אביב

Thursday, February 6 7PM → 9:30PMIST
Feb
16

אני והארגון בטרנספורמציה דיגיטלית - אתגרים של יועצים ושל מנהלים

Sunday, February 16 4PM → 8:30PMIST
פאי - הקהילה הישראלית לשינוי ולפיתוח ארגוני בשיתוף התוכנית לתואר שני בלימודי הניהול בארגון -
ייעוץ ארגוני בפקולטה למנהל עסקים - הקריה האקדמית אונו מתכבדים להזמינכם לכנס
Feb
23

קונסטלציה מערכתית Systemic Constellation - התפיסה, המתודולוגיה, היישום למנהלים ולארגונים

Sunday, February 23 4:30PM → 8PMIST
שואפים ליצור שינוי במהירות? לקדם נושאים מורכבים? לחלץ דפוסים חוזרים או תקועים?
כדאי שתכירו את הקונסטלציה המערכתית.
Feb
24

מפגש עמיתים - באר טוביה

Monday, February 24 5PM → 7:30PMIST
Feb
26

מפגש עמיתים - מודיעין

Wednesday, February 26 6:45PM → 9PMIST
Mar
1

מפגש עמיתים - אורנים

Sunday, March 1 5PM → 8PMIST
Mar
2
Mar
8

מפגש עמיתים - אבן יהודה

Sunday, March 8 7PM → 9:30PMIST
Mar
26

מפגש עמיתים - רמת אביב

Thursday, March 26 7PM → 9:30PMIST
Apr
1

מפגש עמיתים - מודיעין

Wednesday, April 1 6:45PM → 9PMIST
Apr
6

מפגש עמיתים - באר טוביה

Monday, April 6 5PM → 7:30PMIST
Apr
19

מפגש עמיתים - אבן יהודה

Sunday, April 19 7PM → 9:30PMIST
May
3

מפגש עמיתים - אורנים

Sunday, May 3 5PM → 8PMIST
May
7

מפגש עמיתים - רמת אביב

Thursday, May 7 7PM → 8:30PMIST
May
10

מפגש עמיתים - אבן יהודה

Sunday, May 10 7PM → 9:30PMIST
May
13

מפגש עמיתים - מודיעין

Wednesday, May 13 6:45PM → 9PMIST
May
18

מפגש עמיתים - באר טוביה

Monday, May 18 5PM → 7:30PMIST
Jun
14

מפגש עמיתים - אבן יהודה

Sunday, June 14 7PM → 9:30PMIST
Jun
22

מפגש עמיתים - באר טוביה

Monday, June 22 5PM → 7:30PMIST
Load More

Viewed 403 times