לוח פעילויות

רוצים להצטרף לפעילות של מפגשים ולמידה?

בדקו את הפעילויות הקרובות והרשמו לפעילויות

March 1, 2020 5PM → 8PMIST
March 17, 2020 8:30PM → 9:30PMIST
פאי - הקהילה הישראלית לשינוי ולפיתוח ארגוני מזמינה אתכם · לשני וובינרים עם אנשי מקצו…
March 19, 2020 9PM → 11PMIST
ימי הקורונה - איך נעשה לביתנו? - הזמנה לשיח עמיתים בזום ביום חמישי: 19.3.20
March 22, 2020 8:30PM → 9:30PMIST
נכיר את הרגשות שהמגיפה מחוללת, בפרטים, בקבוצות ובארגונים, נלמד כיצד ניתן להתמודד עם האתגרים הללו תו…
March 24, 2020 8:30PM → 9:30PMIST
פאי - הקהילה הישראלית לשינוי ולפיתוח ארגוני מזמינה אתכם · לשני וובינרים עם אנשי מקצוע …
March 26, 2020 7PM → 9:30PMIST
March 29, 2020 8:30PM → 9:30PMIST
לייעץ מהבית - הזום ככלי יישומי לשירותי יעוץ והדרכה מרחוק
March 31, 2020 8PM → 9:30PMIST
אירועי הקורונה מאפשרים לכולנו לחוות באופן אישי את משמעות המושג vuca והשפעתו על הארגון ,על עובדים ועל…
Load More

האירועים הקרובים

Monday, May 24 6PM → 7:30PMIST
בעבודת חקר שנעשתה על 14 רשויות מקומיות עם "מפע"ם השפלה" (האמון על פיתוח ההון האנושי ב…
Tuesday, May 25 5:30PM → 8:30PMIST
Tuesday, June 1 7PMIST
פיתוח ארגוני ממוקד ערכים היא תכנית ההסמכה הבינלאומית המציגה תפיסה, מתודולוגיה וארגז כלים ייחודי לבני…
Thursday, June 3 7PM → 9:30PMIST
Sunday, June 6 7PM → 9:30PMIST
Sunday, June 13 5PM → 8PMIST
Monday, June 14 7:30PMIST
סינרגיה ארגונית - לארגונים שמחים ופרודוקטיביים · קורס הכשרה יישומי מעמיק ליועצים לפיתוח ארגונ…
Tuesday, June 22 5:30PM → 8:30PMIST
Wednesday, June 23 6:45PM → 9:15PMIST
Thursday, July 8 5:30PM → 8:30PMIST
Load More

Viewed 7,101 times